
Danny Soetens komt (meestal op de facebookpagina van de Oude Blauwe Tram) met schitterende diorama’s van de blauwe tram, zoals die vroeger door onze streken reed. Danny was even weg, maar is nu gelukkig weer terug, onder andere met dit prachtige beeld.

Ergens in de materie ligt het snerpende geluid opgeslagen toen die onverschrokken langs de ijstent de punt het duin van Huis ter Duin beklom en net voor het almachtige Duna -Deli piepend remmend tot stilstand komt.
De deuren openen zich en de meute dringt zich een weg naar buiten om de Grent bepakt met strand spullen af te zakken het duin te belopen en zich op het gele zand te storten.
Koelboxen,klapstoeltjes,schermpjes en parasols,alles wordt meegenomen,aan een ijsje of zakje friet werd nog iets verdiend,het geluid van het passerende zeepaardje klinkt see me,feel me van the who vroeger detours en by numbers,een Squuze box of accordeon en However much i booze,of hoeveel ik ook drink.
Foodprints accentueren het zand richting de zee,net zoals alle straten aan de kust van oost naar west lopen en de balkons op het zuid-westen gericht zijn,
toen ze voor het eerst zeiden geen duinen meer afgraven voor gebouwen keken we vreemd,we,hadden nooit anders gezien dat zand werd afgevoerd.
Voet afdrukken lopen altijd richting de zee,ze lopen nooit richting duinvoet,lijkt of ze oplossen zoals de materie oplost,af en toe zijn er opwekkende dingen zoals Sparks het nummer van woodstock,van de oude high numbers die hun gitaar door de installaties rouw douwde of goudvissen in hun drum stel hadden met een tot slot harde knal,…
https://www.facebook.com/photo?fbid=4235696613158325&set=gm.3627703083997033