
De tram naar Noordwijk langs het malieveld in Den Haag. Op de achtergrond rechts van de tram de Haagsche Dierentuin, een ‘zoo’ waar ik nooit ben geweest (we gingen altijd naar de dierentuin in Wassenaar, dat was net iets dichterbij).
Goed zichtbaar nog de koepel van het zgn. “Moors Paleis” in diezelfde dierentuin. Een pracht van een monument dat in 1968 plaats moest maken voor de zielloze architectuur van het Zuidhollands Provinciehuis. In Noordwijk was men goed in het slopen van monumentale gebouwen, maar in Den Haag konden ze er ook wat van. En dat ging niet zachtzinnig:


Ging met die tram mee van 1948 t/m 1952 naar HTS DenHaag. Het schoolgebouw was aan de Schenkkade recht tegenover het Malieveld. Voor zover ik me herinner was Malieveld de eindhalte .