Het ziet er allemaal even schattig als tijdelijk uit, die twee houten huizen op de foto. Maar toch staan ze er nog steeds – even uit mijn blote hoofd herinnerd. De Ligusterweg in Noordwijk aan Zee is inmiddels door de gemeente volgelegd met stenen. En daarmee is het landelijke, ietwat wild-westachtige karakter van de straat wel weggepoetst.
De tennisbaan, die is er niet meer. Daar staat nu een huis dat ontworpen is door de even beroemde alsook wat overschatte bouwmeester Gerrit Rietveld. In de architectuurliteratuur is dat huis bekend als "Zomerhuis-Hamburger". Toen was het een privé tennisplaats. Ook wel en beetje De Stijl, maar dan binnenstebuiten: rood met witte lijnen.
Ach, op die plek, op die baan een balletje te mogen slaan.
Af en Toe 11: Ligusterweg


Krijg wel een beetje een stijve nek van Noordwijk. Jammer dat er geen tennissers zijn, die zagen er altijd zo leuk uit. Ik heb Noordwijk trouwens nog nooit zo rustig gezien.
Die hotels in je in je zijvak, prachtig!
@ Mae: Ik wil de foto’s zo groot mogelijk neerzetten en dat kan alleen maar zo. Thanks for the compliments.
Mae even foto kopieren, kan je hem zelf draaien.
Wel leuk die outen uisjes