
Van de Nederlandse taal, althans van de spelling ervan, begrijp ik minder en minder. Ik ben opgehouden alle nieuwe voorschriften en bepaalingen nog op te volgen. Niet loogisch meer en gekunsteld tot op 78 toeren in het kwaadraat. Ik had eigenlijk al eerder moeten ophouden met al die nieuwlichterij. Dan had ik “geheele” mogen schrijven en “stroomend.”
Maar ja, dan had ik weer niet begrepen waarom ik dan niet “Oozon” had mogen schrijven, of “geoopend” of “kaamer” of “waater”.

t probleem zit wat schrijf en spelling in ons zelf…schrijf zoals je denkt bent en voelt…de rest is kunstmatig…fonetisch,…niets is wat t lijkt en zou moeten…doe zoals je zelf wilt…echt de lerares zat fout op de lagere school en zag je recent zembla over de scholen…het is klaar…een leraar schreef t boek…einde leerkracht al,..
Die tussen-n, die tussen-s. Ooow