Ik herinner me nog de ZELfbediening MOoyekind (?) en de groentezaak van Theo van der Meer. Maar verders kan ik me nauwelijks meer herinneren, welke winkels hier nog meer gevestigd waren. Maar goed ik ben een Binder. Zeeërs kunnen vast nog wel het hele rijtje middenstanders opdreunen die hier hun nering dreven.
Nota Bene
Ik krijg van Cees het volgende rijtje – eerste – winkels aangeboden op een presenteerblaadje. Van links naar rechts op de foto:
Op nummer 40: Dirk van der Niet, Tabakszaak;
Op nummer 42: Choufour, Woninginrichting;
Op nummer 44: Fodimarkt/ de Zelmo;
Op nummer 46: Hollands Hongaars Sporthuis;
Op nummer 48: Kapsalon Boot;
Op nummer 50: Jan Koemans Doe het Zelfzaak;
Op nummer 52: Het Fruitpaleis Van der Meer en
Op nummer 54: Het Vleespaleis Slager Borst.


In de 70ties ook Bakker Hogewoning, sporthuis olympia, kapper van veen, slager Borst , petit restaurant Ahoy.
ook de spreeuw…van der niet…en doe het zelf…koeman….en cees fish…duindam…
Tegenwoordig zit daar Hondenscholl Braaf met looptrainingen, uniek voor Noordwijk, uniek in NL.
Het vleespaleis,de slagerij van fam borst!Het hollands Hongaars sporthuis was van de fam v d Est,Kapper Boot zat daar en de verfzaak van fam koeman,later rest ahoy,Daarnaast woninginrichting choufour en sigarenmagazijn van der Niet(de spreeuw)Het fruitpaleis was en is nog steeds van fam van der meer
Dit waren onze winkels ik heb er vaak gespeeld,ik woonde nl in de irenestraat.
De Zelmo is de supermarkt geweest van mijn grootouders; Joop en Nel Mooy. Mijn moeder Tineke (enigst kind) werkte ook in de zaak.
De afkorting stond voor ZElfbediening MOoy
Gaan we aanpassen!