Ik wist niet eens dat er ooit een verlengde Piet Heinstraat was, laat staan dat er ook nog een winkeltje was waar men fijne vleeschwaren verkocht. Maar dat winkeltje was er wel, zoals deze foto onomstotelijk bewijst.
Die eenzame telefoonpaal doet het ook wel goed in de straatje, waarin niet eens een lantaarnpaal stond.


Dat winkeltje was van de familie Dinjes zij kwamen uit Limburg. Later zat er een kapper in. De familie dinges zat later naast dit winkeltje in de verlengde of grote pietheinstraat.
Dank Willem! Nooit geweten.
Daarvoor heeft ook kruidenier Poortier er gezeten. En later zat er ook kapper W Passchier.
Dit is niet het pand van Dinjens die zat meer naar links waar later een stomerij was en nu een winkel voor Poolse producten.
die hans dingjens schijnt in noord holland te zitten…vgl henk roozen…zit er ook…deden de soep in melkflessen…alle soorten…moeder dingjens maar koken en pa dingjens uitventen met bakfiets …merk bsa,….
Hans Dinjens woont tegenwoordig weer in Noordwijk