Naar aanleiding van een stukje over de stranding van de King David – het zendschip van Capitol Radio – in november 1970 op het strand van Noordwijk, schreef Perry de volgende reactie:
Ben nog steeds op zoek naar archief krantenbericht waarin verslaggever verteld dat horeca-ondernemer W. Van Schie te N. zijn echtgenote een bontjas beloofde, wanneer de K.D. pas over twee weken vlot zou worden getrokken. Wie weet dit krantenknipsel te achterhalen?
Dat is niet tegen blindemanshanden geschreven: een snelle google in het Leidse krantenarchief levert bovenstaand stukje op. Alleen spreekt het Leids Dagblad van 14 november 1970 niet over ‘W. van Schie’, maar over ‘Jaap van Schie’. Dat laatste zal wel een verschrijvinkje zijn geweest, want bij mijn weten heeft er nooit een horecaondernemer ‘Jaap van Schie’ op de Noordboulevard rondgelopen. Toch Perry?
Of mevrouw Van Schie die bontjas alsnog gekregen heeft, weten we niet.


Bedankt Pjotr! Deze miste ik nog in het plakboek. Gebroeders Theo en Willem waren toen de uitbaters. Jaap moet wel en verschrijvinkie zijn. Willem is de ware Jacob. En die bontjas… nee, dat is er nooit van gekomen.
Jammer voor moeder Van Schie!
moest toen in de army seedorf dagen van bier peace en woodstock voodoochild en jimi hendrix de letter joe cocker ban de bom en de hele reut me teut van vrienden die je later terug vondt in de hoogste rangen en bomen van organisaties en deden ze het beter dan de oudjes van de koude oorlog .de nzh bus draaiden bij de vuurtoren om de wurft op en ik zag hem liggen en dook met mijn oorlog in vrede maat met onze legerplunje gelijk de nelson in want the who speelde er tenminste de muziek mijn generation hadden ze over en joe with a little help van mijn friend en na een een paar biertje liep ik met de man die zo niodig naar spanje moest richting boot bij de palace henk de ross riep ons binnen bij piet en nog een biertje toen moest ik wel de noordzeesteeg in en eten bij de oudjes die op je zaten te wachten de provo de nozems de oude sentimenten van zeebad en linnen tententen de creedence en canned heat up for the country weer een lading bommen op vietnam gvd en waarom de honden…country jo and the fisch ..waar vechten we voor open up the purly geats alles draait om wallstreet…peace dat was het antwoordt en alles is veranderd iedereen is in de ban van het materialisme en het geld gevangen in het web van steeds meer en rennend de afgrond in …loop over het strand de storm was hevig ben ik de enige overlevende die nog zo denkt of zijn de ideeën opgelost…in het zoute waterige zand dat in je ogen waait…sommige dingen maken je groter en sommiggi dingen…kleiner…chasing white rabbits..caterpillars,…jefferson airplaine whitte rabbits..grace slik..liefje wat wil je nog meer..nostalgie youngsters verlangen naar toen…windstoten strandingen toekomst…de race…maniacas muziek,..