Ik weet niet meer precies wanneer de tent van Jan van Kan werd verbouwd. Maar tijdens die verbouwing werd er een mooi schuttinkie omheen gezet en een Noordwijkse kunstenaar (?) mocht er een strandtafereel op schilderen. Dat deed hij/zij met verve.
Blog4898: Schuttinkie


Dit was in de jaren 60, zo halverwege 1965,66 als ik me nog goed herinner. Dat kunstwerk weet ik niet meer. Wel dat er veel gesloopt werd later. Toen had je ook van die schuttingen met zo’n soort tekeningen erop.
STOND ER OP HET CALISPLEIN TOEN GEEN GIGA NOOD WINKEL VOOR DE SPEELGOED,..
Was het toen al een speelgoedwinkel? Ze zaten toen ook in de potten en pannen. Dat weet ik eigenlijk niet meer.
in mijn tijd was t een smederij annex speelgoed en strand artikelen,..later werd t beneden winkel en boven appartementen zat ook nog moby dick en later pizzaria in pand…
Dat weet ik nog wel en je had ook nog in het eerste deel een modewinkel van Dames de Bruin en naast moby dick de NMB bank. Hoe het was ben ik een beetje kwijt. Je had toen ook nog fotograaf Admiraal.
zeebad mooi het komt me allemaal bekend voor…de bock gehoord tegen de gevestigde orde…super,…filmpje ander item,..
we weten allemaal dat noordwijk te gronden is gegaan waarom en hoezo niet…waarom is er een machts vacuum en toch applaus,,,,de bock maakt een start…ik ben nergens lid van…petje af bock super voor zaal met elite,..https://hetnoordwijkblog.wordpress.com/page/2/
Ik heb het niet zo op party salman, maar van Van Bockhove kun je zeggen wat je wilt, hij is niet gespeent van enig uiterlijk vertoon dus ook geen ijdelheid wat bij vele het geval is, kijk naar de leden van Puur Noordwijk, etc.
volgens mij heeft hij zelf een party…hoe die heet weet ik niet…maar door de ijdelheid van die andere is t teloor gegaan…eens,..