Het gevaarte stond bij Noordwijk in zee en het was een heus televisiestation. Illegaal – of liever: achteraf illegaal verklaard door de Nederlandse regering, geënterd en opgeheven. Maar er kwam wel televisie vandaan, ook al had het dan geen hoog niveau (“Ed, het sprekende paard” is de enige serie die bij mij is blijven hangen, en Ed sprak nog Engels ook). Er ging een flauw mopje toendertijd in de rondte: de tv bij ons thuis is van het tafeltje gedonderd: er zat geen ‘rem’ op 🙂
Blog4544: REM


er staat ergens op yuo tube omroepster die uit haar verschoning waait op het eiland,..het palen slaan dreunen nog na in mijn oren,..toen ze het bouwde om de ster reclame met Loekie er door te drukken,…men wilde verzuild en conservatief blijven …ook dit lukte niet,..
Mr. Ed het sprekende paard, weet ik nog, en de onzichtbare man, en wat dacht je van Rin tin tin, wat ging over een hond en een jongetje in het Amerikaanse leger.
Ik wist niet dat ze ook radio uitzendingen deden. Radio Noordzee….had dat iets te maken met het zendschip Radio Noordzee ??
radio noordzee….was dat mebo 2,…
http://nl.wikipedia.org/wiki/Radio_Noordzee_Internationaal
deze lag na storm op strand…http://www.youtube.com/watch?v=EUKog173XKE
Leave it to Beaver?
En “Father knows best?”