eest2

De burgemeestersfamilie Van der Mortel op de foto samen met HM Koningin Wilhelmina en HKH Prinses Juliana. Alsmede de Belgische KH’s Boudewijn en Josephine Charlotte, de latere Koning Aller Belgen, respectievelijk de latere Groothertogin Aller Letzenburgers. Maar daar gaat het hier niet om.

Waar ik aan moet denken als ik deze foto zie: wat is er in hemelsnaam gebeurd met dat prachtige strandpaviljoen dat ter ere van de beide Belgische koningskinderen werd gebouwd ergens midden jaren dertig in de vorige eeuw? Iemand in Noordwijk moet er zijn of haar ontiegelijke best op hebben gedaan en het kan toch niet zo wezen dat het als sloophout de kachel inging? Ligt het nog ergens in onderdelen op een zolder van Gemeentewerken? Bij de nabestaanden van een badman in de schuur? Als zomerhuis achter in de tuin van een gesjeesd gementeraadslid? 

Als het ding nog bestaat, moet het subiet weer tevoorschijn worden gebracht en geplaatst in de Zeereep voor de Astridboulevard. Wie heeft enig idee?