Ik krijg weer 2 intrigerende foto’s aangereikt van het oude Palace Hotel, praktisch op hetzelfde moment genomen, maar toch niet. Op de onderste foto is de fotograaf ten opzichte van de bovenste één pas achteruitgegaan en twee passen naar rechts. Voor de rest is alles hetzelfde.
Alleen de tijd is een fractie verschoven.
(met dank aan Ronald C.)


Maar ze hebben wel even snel twee markiezen laten zakkes echts op de foto
foto,s zijn van verschillende periode,zie hoek en ronding muurtje,….
Klopt! Hebben ze snel gedaan.
Met ronding muurtje is geknoeid. Geretoucheerd of zoiets.
Dan vraag ik mij af.
Waarom retoucheerd men de hoek van een muurtje ?
Waarom nied?
Het feit dat de fotograaf afstand heeft genomen van zijn eerdere standpunt doet mij vermoeden dat er zich nog veel meer voor ons volledig oncontroleerbare zaken hebben afgespeeld achter deze naar buiten zo keurig ogende ruiten.
Ik wil niks insinueren maar het is veelzeggend dat ook alle gegevens omtrent de locatie op de tweede foto zijn weggehaald.
Geruchten doen de ronde dat ene de heer en ene mevrouw Bakker zich aldaar opvallend vaak in het gastenboek hebben ingeschreven voor de duur van steeds slechts maar 1 nacht.
Kortom: Ik weet niet, ik weet niet wat ik hiervan moet denken.
Bezorgde groet,
Simen Vrederat
Zeg lolbroek…….mag ik ook eens een foudje maken! 🙂