Het is me wat als je een afbeelding hebt die je voor tal van verschillende gelegenheden wilt gebruiken. “Katwijk aan Zee” had er nog wel op gepast, achterop die boot. “Wijk aan Zee” ook nog wel. “Scheveningen” en “De Hoek” hadden met een beetje passen en meten ook nog gekund. “
Maar “Noordwijk aan Zee” was definitely too much: de ‘N’ van Noordwijk slingert verraderlijk buitenboord en staat ook nog eens scheef ten opzichte van de groeten. De naar ademhappende makreel is ook al geen appetijtelijk gezicht. En die oorlogsbodem op de achtergrond is regelrecht levensbedreigend.
Ik had die kaart nooit verstuurd.


in die tyd,was alles leuk,de mensen waren gewoon weinig verwend,nu is alles verzadigd en zijn we doorgeschoten naar perfectionistisch,toen deed iedereen maar wat,nu moet er ingewikkelde strategische verkoop en marketing systemen zijn,die al logistiek zijn bepaalt,zelf de kleur en smaak interesses worden onderzocht voor nieuwe produkten.zo is de ellende van de monaitere crisis mede ontstaan,na simca 1000 en de petticoat had mn moeten stoppen,welletjes zei mn vrouger,meer en hebben zei de markt en roergangers,het volk krediteerde,de dwazen verdiende het voor de gekken zei iemand uit de zorg tegen me,lache toch.