foto  Er zijn al heel wat rages de revue gepasseerd in dit blog: theelepeltjes, bedeltjes, speldjes, postzegels, suikerzakjes en wat al niet meer. Je had ook nog vlaggetjes die je aan je fiets bond, of aan je boot, of die je zo maar op je kamer hing. Noordwijkse neringdoenden deden er driftig aan mee en al die hobbyismen kun je dan ook als een rode draad in de Noordwijkse tijd terugvinden (en dus ook in dit blog).

Het meest recent zijn magneetjes die je op de koelkast kunt hangen en ook daarin zijn de neringdoenden al weer actief. Bijgaand magneetje doet erg zijn best om de Noordwijkse vuurtoren te verbeelden, maar er klopt niet zo heel veel van. De vuurtoren zelf is nog wel aardig gebeeldhouwd, maar die twee gebouwtjes ter linker en ter rechterzijde zijn al even ondefinieerbaar als misplaatst. En die parasolletjes heb ik ook nooit in het echie gezien, evenmin als dat stervormige pleintje waarop ze zijn gesitueerd. Maar goed, de rages zijn weer gevolgd.

Binnenkort komen er voetbalplaatjes van alle senioren- en junioren elftallen van de beide lokale voetbalclubs Noordwijk en SJC, want die rage schijnt ergens in het oosten van het land al te zijn uitgebroken. Wachten af.