Je kon een ansichtkaart als ansichtkaart gebruiken en dan wilde je de thuisblijvers laten meegenieten van een beeld dat je 24 uur per dag kon genieten op je vakantiebestemming. Dan schreef je er de groeten achterop en dan had je het daarmee verder wel gehad.
Je kon er ook hele verhalen op kwijt. Dan moest je weliswaar wat port bijbetalen, maar dan had je én een beeld én nog wat faites divers -plús de groeten die je met de achterban kon delen.
Je kon ook alle prioriteit aan die faites divers plús die groeten geven en dwars over het beeld heen schrijven. Dat beeld deed er dan blijkbaar niet meer zo erg toe. De kaart werd een beetje verrommeld, de faites divers waren meestal toch onbetekenend, maar de groeten waren tenminste echt en welgemeend.
Misschien ging het alleen maar dáárom.
De Restjes 147: Verrommeld
